Fotball

HIF fotball er nå rundt 100 aktive spillere fordelt på 10 lag. Vi har en flott gruppe med trenere som samarbeider godt med hverandre om å gi barna gode fotballopplevelser.

Verdiene vi jobber etter i HIF fotball er mestring, inkludering, kunnskap og vennskap.

Om sommeren trener vi på gressbanen her i Hyggen. Om vinteren bruker vi gymsalen på Hyggen skole. I tillegg trener noen av de eldste lagene ute på kunstgressbanen på Slemmestad gjennom vinteren.

Informasjon om treninger og kamper skjer løpende via Appen Spond.

Leder for fotballgruppen er Øyvind Tuv, og han kan kontaktes på
hyggenfotball@gmail.com eller mobil 41304070.

Lag, trenere og kontaktpersoner:

Jenter 15
Svein Bakke, mobil 90844703, svein.bakke@ballangenholding.no

Jenter 14 (jentelag som spiller i G-serien, gutter 14)
Svein Bakke, mobil 90844703, svein.bakke@ballangenholding.no
Reidar Hovelsås, reidar.holvesas@plannja.no

Jenter 13 (jentelag 2007 som spiller opp)
Kjersti Marthinsen, mobil 95143471, kjersti.marthinsen71@gmail.com
Kirsti Wear, mobil 41459454, kirsti_wear@trimble.com

Jenter 11 (2008/2009)
Eirik Horst, mobil 99094341, eirikhorst@icloud.com

Jenter 9 (2010)
Jan Melvoll, mobil 92425508, jan.melvoll@avinor.no 
Kjell Petter Eidsvik, kjell.petter@me.com

Jenter 8 (2011)
Øystein Godeng, mobil 91793557, gostein80@gmail.com
Magnus Alexander Andreassen, magnusa.aab@gmail.com

Gutter 11 (2008)
Ole-Andre Haug, mobil 95734486, olemannhaug@hotmail.com
Lasse Vilhelmshaugen, mobil 93445486, lasse.vilhelmshaugen@multiconsult.no
Alexander Jaksland, mobil 91867260, alexander@digiflow.no

Gutter 10 (2009)
Glenn Birger Føreland, mobil 92445922, glennforeland@hotmail.com
Lise Merethe Hansen, lise_mh@hotmail.com

Gutter 9 (2010)
Glenn Birger Føreland, mobil 92445922, glennforeland@hotmail.com
Lise Merethe Hansen, lise_mh@hotmail.com

Gutter 8 (2011)
Eilert Palm Vesterkjær, mobil 41213327, eilve@online.no
Trond Borgen, trond.borgen@online.no